ଗରାଖ ଖୋଜୁଥିଲା ମା’, ଝିଅକୁ ନିଶା ଦେଇ କରାଉଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଭିତରୁ ଅନ୍ୟତମ ସମ୍ପର୍କ ହେଲା ମା-ଝିଅର ସମ୍ପର୍କ । ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ଯେତେ ବେଳେ ଆସିଯାଏ ଅବିଶ୍ବାସ ତେବେ ତାହାର ପରିଣତି ଖୁବ୍ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଥାଏ । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମିରଟ ନିକଟସ୍ଥ ଗଙ୍ଗାନଗରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ମା’ ଓ ଭାଇ ବିରୋଧ​‌ରେ ଆଣିଛନ୍ତି ବଡ ଧରଣର ଅଭିଯୋଗ । ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ମା’ ତାଙ୍କୁ ଦେହବେପାର କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ନିଶା ବଟିକା ଖୁଆଇ ଏଭଳି କରାଯାଉଥିଲା । ନିଦରେ ଶୋଇପଡିବା ପରେ ବାହାରୁ କିଛି ଲୋକ ଆସି ତାଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ । ଏପରିକି ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଭାଇ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ଛାତ୍ରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ଯେତେବେଳେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ, ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁୁ ଜଣାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କର କିଛି କଥା ନଶୁଣି, ପାଟିବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଗତ ୩ ଦିନ ତଳେ ଘରୁ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ଖସି ଆସିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଚୌଧରି ଚରଣ ସିଂ ପାର୍କରେ ୩ ଦିନ ଲୁଚିକି ଥିଲେ।; ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ପହଁଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଏସଏସପି ଓ ଏସପି କ୍ରାଇମ ମହିଳା ଥାନା ଏଏଟିୟୁ ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ପଠାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମା’ ଏବଂ ଭାଇ ଏହାକୁ ମିଛ ବୋଲି କହି ଏଡାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଙ୍ଗାନଗର ଥାନାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏସଏସପି ନିତିନ ତିଓ୍ବାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଜଣକ ନିଜର ମା’ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଦେହ ବେପାର କରାଉଥିଲେ । ଘରକୁ ବହୁ ଲୋକ ଆସୁଥିଲେ ଓ ସେମାନେ ଲୁଚାଛପା ଭାବରେ କିଛି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଦେଖାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମା’ ଏଭଳି ଦେହବେପାର କରୁଥିବା ତାଙ୍କର ତାଙ୍କର ବାପା, ଭାଇ ଏବଂ ପିଉସୀ ଜାଣିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀଜଣକ । ପୋଲିସ କହିଛି, ଯଦି ଅଭିଯୋଗ ସଠିକ ଥାଏ ତେବେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ । ଏବେ ସିଡବ୍ଲୁସି ସହିତ କଥା ହୋଇ ଛାତ୍ରୀଜଣଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *